Reklamos velomobiliai
 

Reklamos Žmonės - unikali galimybė pasiekti potencialų klientą prekybos centruose

Reklamos Žmonės pasiekia tikslinę auditoriją pėsčiųjų zonose miesto centre ar senamiestyje, kur kita reklama ribojama arba neįmanoma. Profesionalūs, mandagūs, gerai apmokyti Reklamos Žmonės dalina skrajutes ar kliento produkto pavyzdžius bei bendrauja su pėsčiaisiais.

Reklamos žmones juda kartu su žmonių srautu ir suteikia laiko pėsčiajam įsigilinti į reklaminę žinutę. Galėdami bet kur ir bet kada demonstruoti jūsų įmonės prekinį ženklą Reklamos Žmonės suteikia užsakovo kampanijai lankstumo bei efektyviai didina reklamos patikimumą. Stovėdami ir vaikščiodami minioje, pėsčiųjų zonose ar renginių metu Reklamos Žmonės nelieka nepastebėti. 1.5 metro aukščio reklamines plokštumos pastebimos iš toli.

Reklamos Žmonės yra puikiai apmokyti, geros nuotaikos ir visą laiką elgiasi itin profesionaliai. Vaikščiodami gatvėmis jie dėvi Reklamos Žmonių uniformą, gali būti aprengti ir užsakovą reprezentuojančia apranga.

Nuolat ieškome efektyvių ir inovatyvių būdų paversti kliento išlaidą reklamai, greitai atsiperkančia investicija. Reklamos Žmonės, tai dar viena Europoje bei visame pasaulyje pasisekimo sulaukusi mobili vaizdinės reklamos priemonė.

Judanti lauko reklama

Login konferencija 2010, reklamos zmones, reklamos masinos, skrajuciu dalinimas
Login konferencija 2010, reklamos zmones, reklamos masinos, skrajuciu dalinimas Login konferencija 2010, reklamos zmones, reklamos masinos, skrajuciu dalinimas Login konferencija 2010, reklamos zmones, reklamos masinos, skrajuciu dalinimas