Reklamos velomobiliai
 

Ekologiška mobili reklama - Vieninteliai Pabaltijyje reklaminiai velomobiliai

Reklaminiai velomobiliai - išskirtines galimybes teikiantis, reklamos kanalas Vilniaus ir Palangos miestuose. Keturračiai velomobiliai su 1200 x 1800 mm reklaminėmis šviesdėžėmis, pagaminti išskirtinai įmonei HC Cosmos, UAB, savo savybėmis pranašesni už daugelį ligšiolinių išorinės vaizdinės reklamos formatų. Mobilios šviesdėžės traukia dėmesį daug labiau nei jų stacionarūs analogai. Reklaminiai velomobiliai, pagal galiojančius norminius aktus, yra priskiriami dviračių kategorijai: jie gali judėti visomis miestų gatvėmis ir dviračių takais, pasiekti miesto dalis, neprieinamas stacionariems reklamos kanalams.

Skirtingai nuo taksi velomobilių, važiuojančių keleivių pageidaujamu maršrutu, reklaminiai velomobiliai ne tik suteikia daugiau ploto reklamai, bet ir važiuoja reklamos užsakovo pasirinktais maršrutais, stovi norimose vietose. Dėl šviesdėžės apšvietimo reklaminiai velomobiliai yra gerai pastebimi ir tamsiu paros metu.

Mobilios išorinės vaizdinės reklamos kanalas suteikia reklamos užsakovui galimybę pasiekti tikslinę auditoriją norimu laiku, norimoje vietoje. Reklaminiai velomobiliai tinka pasitelkti ir ribotos apimties tikslinėms reklamos kampanijoms (pvz. produkto informacijos skleidimui), ir gali būti pasitelkti kaip efektyvi platesnių rinkodaros projektų, apimančių skirtingus komunikavimo bei žiniasklaidos kanalus, sudedamoji dalis.

Prireikus, reklamos užsakovo įvaizdžiui komunikuoti, gali būti pasitelkta ir reklamos velomobilių vairuotojų apranga, bei aksesuarai. Įsimintina reklamos priemonė gali dalyvauti užsakovo rengiamose akcijose, parodose ar koncertuose.

Reklaminiai velomobiliai savo išskirtinumu pagyvina miesto gyvenimą, jų neįprastas dizainas traukia praeivių dėmesį.

Judanti lauko reklama